Dunlop Sport BluResponse 195/65 R15 91V

Dunlop Sport BluResponse 195/65 R15 91V

Dikkat: Size sadece lastik teslim ediyoruz. Eğer resimde bir jant gösterilirse bu sadece sembolleştirmeye hizmet eder.

Dunlop

Dunlop Sport BluResponse
195/65 R15 91V

Lastik boyutları
195/65 R15 91V degiştir
Kullanılabilirlik
Stokta Var
Lastik tipi
Yaz lastikleriYaz lastikleri
Hız endeksi
V: Bu lastikler hız içindir. 240 km/h izinli
EAN
5452000655943
Ürün numarası
R-231967
Ratings
TL 418

- kargo bedava*
- 30 gün iade hakkı
- 80'den fazla iş ortaklarımız

Sayı / Miktar:

Asimetrik Sırt Tasarımı. Asimetrik sırt tasarımı, artırılmış yol tutuşu ve suda kızaklama direnci sağlar. Kesintisiz orta dişler, dengeyi ve duyarlılığı arttırır. Asimetrik oluk düzeni, ıslak ve kuru yüzeylerde kavrayışı yükseltir.Faydalar Düz çizgilerde ve virajlarda daha yüksek performans; suda kızaklamaya karşı daha fazla direnç.

Daha düz sırt profili. Yeni nesil Dunlop lastikleri, lastik boyutu ve tipine bağlı olarak %4-8 oranında daha geniş temas alanıyla daha düz bir sırt profiline sahiptir. Daha geniş bir temas alanı, daha iyi bir denge ve artırılmış yol geri bildirimi sağlayarak, lastiklerin daha hızlı ve daha hassas yanıt vermesini mümkün kılar.Faydalar Artırılmış denge ve direksiyon hassasiyeti, daha az topuk ve burun aşınması, mükemmel viraj alma dengesi ve duyarlılığı, kuru zeminde üstün kavrama.

Değişken kara-deniz oranı. Değişken kara-deniz oranına sahip asimetrik sırt tasarımı, daha yüksek düzeylerde suda kızaklama direnci sunar. Çok büyük boyutlu dış omuz bloğu, hızlı ve türbülanssız su tahliyesi sağlarken, olağanüstü viraj alma dengesi sunar.Faydalar Yüksek suda kızaklama direnci; artırılmış yol teması; artırılmış viraj alma dengesi ve direksiyon duyarlılığı.

Multi Radius Tread (MRT). MRT tasarımı on farklı yarıçaptan faydalanır, dolayısıyla daha duyarlıdır. Bu, basıncın yol temas alanında son derece etkili bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Bu özellik, düzlükten viraja daha yumuşak geçişler sağlayarak, daha hassas ve aşamalı tepkilerle sonuçlanır.Faydalar Tüm sürüş koşullarında ayak izinin evrimi üzerinde önemli ölçüde daha iyi kontrol; ıslak ve kuru zeminde hassas yol tutuşu; artırılmış viraj alma kontrolü.

Maksimum Flanş Kalkanı (MFS). Jant flanşı koruma sistemi. MFS, jant flanşının yukarısında lastiğin çevresi boyunca dolaşan bir kauçuk profil kullanır. Bu, koruyucu bir tampon bölge oluşturur.Faydalar Pahalı alaşımlı jantları bordürlenmeye karşı korur.

Eksiz Bandaj (JLB). Yüksek hızlarda çevresel deformasyonları azaltan bir Hibrid Yerpaylaşım Teknolojisi.Faydalar Yüksek hızda üstün denge; pürüzsüz ve eşit aşınma.

Müşteri Oyları Sport BluResponse:

*Fiyatlar (başka türlü belirtilmemişse) parca başı gecerlidir ve KDV ve - içerisindeki postalama ücretlerini içermektedir.

Haber bültenini

Haber bültenine şimdi üye olun! Şimdi Haber Bülteni'ne abone ol ve lastik-online.com.tr

lastik-online.com.tr - delticom AG'den bir teklif