Ödeme ve Teslimat

www.lastik-online.com  Almanya , Hanovra ,Delticom AG  tarafından  online  bir  servis   sizlere  sunuyor.  

Bütün fiyatlar KDV'lidır .

Lastiklerin  elde etmeye biz basitlaştiriyoruz.Para ve zaman ekonomi ediyorsunuz ve biz lastikleri kapınıza kadar  getiriyoruz .Eğer monte servisi istiyorsanız , yakınızdaki  lastik monte eden firmalar size  teklif edebiliriz .

Teslimatın iki seçenekleri var , birini seçin :

 
  1. Lastikler direkt evinize getirilecek .Fatura gönderdiğimiz yere , orada teslimati yapiyoruz . Lastikleri kendiniz monte edebilirsınız veya bir servise istasyonuna  başvurun .  
  2. Isteğinizin üzerine , ikinci bir adrese lastikleri gönderebiliriz . Bu durumda  sizden  teslimat yapılacak yerin adresi ve sizin tarafından  etki verdiniz kişinin adı ve soyadı .
  Normal durumda  teslimat  süresi 7 günden – 10 gün'a kadar , teslimatlarımızdan 90% 10 günde  teslim ediliyor . Dikkat : Teslimat süresi stokta bulunan istediğiniz lastiklere bağalı . Sparişinizin  teslimati Cargus şirketin  aracılı ile  yapılacak . Teslimat tarihi ve Cargus paketin  numarası size e-mail ile bildirilecek . Eğer teslimat tarihinin hakkında sorunuz var çekinmeğin ve lastik-online@delti.com 'a  bize mail  gönderin .   Fiyatlar KDV'lidir ve  aynı anda ulkenizinde transporu içermektedir .  

Ödeme seçenekleri

  Lütfen  tercih ettiğiniz ödeme şeklini  seçiniz  :    Kredi kartıyle  ödeme yapabilirsınız .Visa,Eurocard, Mastercard ,American Express,Diners,Solo ve  Switch kabul  ettiğimiz kart çeşitleridır.Lütfen öncelikle  kart numaranız'a girin  .Sevk yapıldıkdan  sonra  borç tutarı kartınıza  yansacaktır, genelikle güvenlik nedeniyle kredi kartı numaranızın  internet  yoluyla  bildirilmesi  istemiyorsanız bize  kredi kartı  bilgilerinizi  faxlayın ya da telefonla bildirin .    Banka transferi  ve  çek  yoluyla  faturanın  üzerinde bilirtilen  hesap  numaralarına  transfer yapabilirsınız  ya da aşağında  yazılı olan  adrese çek  gönderebilirsınız .Ödeme  elimize ulaştıktan sonra lastikleriniz  sevk  edilecektır .   Eğer ödeme  seçenekleriyle  ilgili  herhangi bir sorunuz varsa ö lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.  www.lastik-online@delti.com Banka  : Hesap  no :   Adresimiz  :  Delticom AG                       Brühstr.11                       30169  Hannover                       Almanya   Telefon  no :02124141727 Fax :    Rica  ediyoruz  bu adresde  lastikleri  iade etmeyin . Bu adrese  iade  edilen  lastikleri  kabul  etmemiz  mümkün  değil .Lutfen  bize  telefon  açiniz  veya   mail  gönderin : lastik-online@delti.com  .Lastikleri  adresinizden  gelip  aldırtırız .   

lastik-online.com.tr - delticom AG'den bir teklif